אודות

מי אנחנו

בראשות המשרד עומד הרב שחר חלה בוגר לימודי הלכה בעיון שע"י מכון 'תורת משה' להוראה הלכתית פרקטית, הוסמך ע"י נשיא בית הדין הרבני הגדול לכהן בתפקיד 'טוען רבני', מלווה לקוחות רבים במסירות ובמקצועיות ברגישות וביעילות בכל השלבים של גירושין ומעמד אישי והמסתעף. בעל ידע ובקיאות רבה בנבכי ההלכה הפסוקה ובדין העברי הפרקטי, כמו גם בהוראות החוק והפרשנויות השונות הניתנות בבתי המשפט בדיני המשפחה. שילוב הידיעות מסייע לטעון במדויק את הטענות הספציפיות בכל מקרה ומקרה ובכך להשיג את המטרות.

בנוסך לכך, מכהן בתפקיד 'בורר ומגשר' וחבר באיגוד היועצים והמגשרים, מה שמביא לתוצאות מושלמות בניהול משא ומתן מול גורמים שונים כחלק מניהול התיק. בעריכת הסכמים, בהגעה להבנות בלא לוותר על מה שמגיע לך, בשיח מול הדיינים ו/או השופטים, וכן בהסדרים מול הרשויות השונות.

הרב שחר חלה, הינו גם מרצה בכיר במכון 'תורת המשפט' ללימודי דיינות ורבנות, מעביר שיעורים עמוקים בדיני ממונות ובדיני אישות, ומכשיר בני עליה לבחינות ההסמכה ברבנות הראשית לישראל.

משרדנו נותן שירותים בפריסה ארצית, מהצפון ועד הדרום, עם צוות עורכי דין וטוענים רבניים מהשורה הראשונה, המעניקים מעטפת שירות אישית לכל לקוח עם ליווי צמוד לאורך כל ההליך. כחלק מהשירות, ניתנת האפשרות להיפגש במשרדנו עם אנשי מקצוע מתחומים שונים על מנת להביא לתוצאות האופטימאליות ביותר.

צוות המשרד לומד את ההיבטים ההלכתיים והמשפטיים בכל תיק ותיק, ולפי זה טווים את האסטרטגיה ונקיטת קווי הפעולה בערכאות השונים בהתאם לסיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר. ההחלטות מתקבלות לאחר ישיבה משותפת של צוות המשרד המורכב מטוענים רבניים ועורכי דין המשלבים את ראי ההלכה מחד ואת ראי המשפט מאידך, ובסיעור מוחות משותף בליווי סימולציות מקצועיות מכריעים על ניתוב התיק או פיצולו לאן מהערכאות.

שירותי המשרד

משרדנו נותן מגוון רחב מאוד של שירותים בכל העניינים הנדונים בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט לענייני משפחה: מרוץ הסמכויות. תביעת שלום בית. תביעת גירושין והכרוך בהם – גט, כתובה ופיצויי גירושין, מזונות אשה וילדים, משמורת ילדים, הסדרי שהות / ראיה, מדור, חלוקת רכוש. עריכת הסכמים – הסכמי ממון, הסכמי גירושין. צוואות וירושות. מעמד אישי. צווים שונים. סעדים זמניים. בירור יהדות ויוחסין. זכויות סוציאליות. ועוד לשירותים נוספים » 

בנוסף, אנו מקיימים שיתופי פעולה נרחבים עם מגוון אנשי מקצוע מתחומים שונים, יועצי נישואין ומשפחה, פסיכולוגים, מטפלים זוגיים, מרכזי סיוע ותמיכה, הפעלת חוקרים פרטיים בארץ ובחו"ל, ועוד. זה כחלק מהשירות הבלתי מסווג שאנו מעניקים ללקוחותינו, בשביל להביא להשלמת המערך הדיוני. 

למידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו