המלצות

אין מילים!!! אדיר!!! תותח על!! מביא להצלחות למעלה מכל דמיון !!! שווה רק לבדוק לפני כל פנייה לביה"ד הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה. רק תרוויחו !!!
אלי לוי
טוען רבני ברמה הגבוה ביותר . טוען רבני מעולה, קשוב, נכנס לפרטים הקטנים, מלווה אותך לאורך כל הדרך ונותן הרגשה של בטחון מכל הטוענים הרבניים ועורכי הדין שפגשתי המומלץ ביותר.
ניב
שירות מקצועי ההורים שלי היו נשואים כ-50 שנים, עם המון זכויות ונכסים, טו"ר שחר חלה בכישרון רב פתר להם את הבעיה בהליך גישורי הוגן לשניהם וחסך להם עשרות אלפי שקלים בהליך משפטי מיותר ארוך יקר ובעיקר כואב לנו כילדים.
ליאור
יוצא מן הכלל מקצועיות שירות זמינות בשעות לא שעות כל אלה הובילו לתוצאה מוחצת של ניצחון! שחר אתה קוסם!
נתי
מצוין מקצועי וזמין ללא הפסקה שחר חלה טוען רבני בחסד עליון תמיד היה שם בשבילי בשעות לא שעות חסך לי המון כסף ואין ספק שיצאתי נשכרת מכל הכיוונים! תודה על שירות מקצועיות ושביעות רצוני!
הילה
שחר חלה הטוען המצליח שחר חלה טוען רבני בעל שיעור קומה הבן שלי התגרש וגרושתו לאחר שנישאו ביקשה את הסכום של הכתובה הוא הצליח בבית דין הרבני. היא פנתה לעליון והוא נרתם לעזור במסירות נפש. שחר זכה בשני בתי הדין. יישר כוח !!
יונה
יוצר תקדימים על פי ההלכה טוען רבני מקצועי וממולח, מומחה במתן פתרונות יצירתיים ויחודיים בכל הקשור בדיני משפחה. ליווי צמוד לאורך כל הדרך. "העיר" את התיק ואת הדיינים. יקר אבל שווה כל שקל.
אורית
פשוט תותח לשחר היקר ברצוני להודות לך על העזרה והתמיכה. אתה פשוט גאון תמשיך להיות מי שאתה תודה רבה !!!.
קובי
תותח על מספר 1 בתחום. את הסיפור שלנו אספר בקצרה בהמשך, אבל על קצה המזלג אפתח בשבחים לטו"ר שחר חלה שהפך לחבר אמת של כל המשפחה. ראשית אני ממליץ לכל אדם שיזדקק לייצוג בבית דין לקחת אותו ורק אותו!! אותו אדם יקבל יחס חם אנושי מחבק ומבין ועוזר, שחר הוא אדם חרוץ ותמיד נמצא שתי צעדים לפני כולם. היושרה האמינות הביטחון והנסיון מביאים אותו להצלחה בכל תיק שהוא נוגע. מפני בקשת המשפחה לא אוכל לפרסם שמות והסיפור החל לפני כ6 שנים לערך, זוג שהתאהב כשהבעל בימי רווקותו ישב בכלא ככל הידוע על עבירות קלות, אך זה נעלם מעיניי משפחת האישה. בקיצור הזוג התאהבו והתחתנו לפני כ5 שנים, מהתחלה צצו המון בעיות עד שהעסק התפוצץ לפני כשנה כאשר האישה גילתה שהבעל בוגד ומנהל חיים כפולים ועוד מעבר לכך.. הוחלט על גירושים וכשהמשפחה ניסתה לגשר היה זה הבעל שתוקף באמצעות צווים מבית משפט המורים על הרחקה לבני משפחת האישה, כאשר הם מצאו את עצמם אחת לשבוע מבלים ושורפים יום עבודה, רק בהתגוננות מפני העלילות של הבעל, רק אז קיבלנו המלצה לקחת עורך דין שבקיא בתחום הגירושין. מאחר ומשפחת האישה מסורתית, והיות והיא רצתה להתדיין בבית דין רבני ולא בית משפט, הוחלט לקחת את שחר חלה שכאן המקום לציין שהוא לא כ"כ שמח לקחת את התיק כי... מדובר בבעל לא עובד, פליליסט שישב בכלא, והוא כהן וידוע שבית דין מקשה על כהנים כי לא ניתן לכהן לחזור לגרושתו. שחר בהתחלה נתן עצות טובות ואחרי לחצים נכנס לתיק. היות ויש הגבלה במספר האותיות אז אקצר. הבעל סרב לתת גט ואף איים על הדיינים פיזית, בזמן מעצרו בבית דין נופף את ידיו באזיקים וצעק "רוצה גט? 40 שנה בכלא ולא תקבלי" כעבור 7 חודשים לערך האישה קיבלה את הגט והכתובה!!! ואפילו הסדרי ראייה על הילד יצאו ועדיין מתקיימים לטובת האישה. דוד.
דוד
משרד שחר חלה טוענים רבניים הוא ללא ספק מקום בעל אמינות ומקצועיות. דוגלים בצדק אמיתי ועושים ככל שביכולתם לטובת מיוצגיהם. ממליצה בחום רב!
דורית ברנשטיין
שחר חלה ואלימלך הם טוענים רבניים מהטובים ביותר שפגשת. הביאו אותי ואת גרושתי לפשרה נהדרת בפניי בית הדין הרבני, טיפלו בכל הבעיות שעמדו על הפרק והביאו את הפרשה לסיום על הצד הטוב ביותר עבור שני הצדדים.
רונן אהרון